Fitness na świeżym powietrzu w każdą sobotę w parku
Wejherowski park stanie się areną dla miłośników aktywnego wypoczynku. Już od najbliższej soboty mieszkańcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych zajęć fitness na świeżym powietrzu. To doskonała okazja, by poprawić kondycję i spędzić czas w przyjemnej atmosferze.

Bezpłatne zajęcia fitness w każdą sobotę

Już od 6 lipca, w każdą sobotę, wejherowski park będzie miejscem regularnych zajęć fitness. Aktywne soboty to inicjatywa, dzięki której mieszkańcy mogą skorzystać z różnorodnych form aktywności fizycznej. Zajęcia będą odbywały się w godzinach 10:00-11:00, a ich różnorodność sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Różnorodny program na całe lato

Organizatorzy przygotowali bogaty program zajęć, który obejmuje takie formy aktywności jak mobility i stretching, zumba, total body oraz trampoliny. Pierwsze zajęcia, które odbędą się już w najbliższą sobotę, skupią się na mobility i stretchingu. Uczestnicy będą mieli okazję popracować nad mobilnością całego ciała, zwiększaniem zakresów ruchu oraz wzmacnianiem mięśni wewnętrznych. Na te zajęcia warto zabrać ze sobą matę do ćwiczeń.

Szczegółowy harmonogram zajęć

Oto pełny harmonogram aktywnych sobotnich poranków w wejherowskim parku:

  • 6 lipca – mobility i stretching
  • 13 lipca – zumba
  • 20 lipca – total body (wzmocnienie głównych mięśni brzucha i pośladków)
  • 27 lipca – trampoliny (zwiększenie wydolności organizmu, wzmocnienie dolnych partii ciała)
  • 3 sierpnia – mobility i stretching
  • 10 sierpnia – zumba
  • 17 sierpnia – total body
  • 24 sierpnia – zumba
  • 31 sierpnia – trampoliny

Wsparcie Urzędu Miejskiego

Warto podkreślić, że wszystkie zajęcia są bezpłatne, co jest możliwe dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miejskiego. To doskonała okazja dla mieszkańców, aby bez dodatkowych kosztów zadbać o swoją kondycję fizyczną i zdrowie.

Zachęta do aktywnego spędzania czasu

Aktywne soboty w wejherowskim parku to nie tylko sposób na poprawę kondycji, ale także na integrację lokalnej społeczności. Możliwość wspólnego spędzania czasu na świeżym powietrzu w otoczeniu przyrody to idealna okazja, by oderwać się od codziennych obowiązków i zrelaksować w aktywny sposób.

Nie przegapcie tej wyjątkowej szansy na zdrowy i aktywny wypoczynek! Do zobaczenia w parku już w najbliższą sobotę!


UM Wejherowo