Taneczne podsumowanie roku w Parku Miejskim już w czwartek
Już w najbliższy czwartek mieszkańcy Wejherowa będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu tanecznym. Na małej scenie w Parku Miejskim zaprezentują się uczniowie z Joanna Dance Studio oraz Kreatywnej Szkoły Tańca Dominiki Bernaśkiewicz.
  1. Data i godzina: czwartek, 20 czerwca, 18:00-20:00
  2. Miejsce: mała scena w Parku Miejskim
  3. Występ uczniów z dwóch szkół tańca
  4. Cel wydarzenia: prezentacja dorobku i popularyzacja aktywnego spędzania czasu

Wydarzenie odbędzie się 20 czerwca, w godzinach od 18:00 do 20:00, na małej scenie w Parku Miejskim. To doskonała okazja, aby zobaczyć, jak młodzi tancerze z Joanna Dance Studio oraz Kreatywnej Szkoły Tańca Dominiki Bernaśkiewicz podsumowują swoje osiągnięcia z ostatniego sezonu.

Organizatorzy podkreślają, że głównym celem tego wydarzenia jest nie tylko pokazanie dorobku uczniów, ale także promocja aktywnego stylu życia. Warto zaznaczyć, że impreza jest skierowana do wszystkich grup wiekowych, od najmłodszych po seniorów. Joanna i Dominika Bernaśkiewicz zapraszają wszystkich mieszkańców Wejherowa do wspólnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

- Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Wejherowa, aby mogli zapoznać się z naszą ofertą i miło spędzić z nami czas na Tanecznym Show – zachęcają Joanna i Dominika Bernaśkiewicz.

To wydarzenie to świetna okazja, aby zobaczyć, jak wiele radości i pasji można czerpać z tańca. Uczniowie obu szkół z pewnością zaskoczą publiczność swoimi umiejętnościami i zaangażowaniem. Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do wspólnego świętowania tanecznych sukcesów!


Źródło: Urząd Miasta w Wejherowie