Bezpłatne treningi kickboxingu dla dzieci w Wejherowie w czasie wakacji
Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe ogłasza nabór na bezpłatne zajęcia kickboxingu dla dzieci w okresie letnich wakacji. To doskonała okazja dla najmłodszych, by aktywnie spędzić czas i nauczyć się podstaw tego dynamicznego sportu.
  1. Treningi dla dwóch grup wiekowych: 4-9 lat oraz 10-14 lat.
  2. Zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki.
  3. Zapisy trwają do 8 lipca lub do wyczerpania miejsc.
  4. Bezpłatne zajęcia dla nowych uczestników.

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe zaprasza wszystkie dzieci na Letnią Akademię Kickboxingu. Zajęcia są skierowane do najmłodszych mieszkańców, którzy chcą aktywnie spędzić wakacje i rozwijać swoje umiejętności motoryczne oraz techniczne w kickboxingu. Akademia jest dostępna bezpłatnie dla nowych uczestników.

Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych trenerów stowarzyszenia, a odbywać się będą od 9 lipca do 22 sierpnia. Dzieci będą podzielone na dwie grupy wiekowe: 4-9 lat oraz 10-14 lat. Młodsza grupa będzie trenować we wtorki i czwartki od godziny 16:00 do 17:00, natomiast starsza od 17:30 do 18:30.

Rodzice zainteresowani zapisaniem swoich dzieci na treningi powinni skontaktować się z organizatorami telefonicznie pod numerem 880 954 160 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Należy pamiętać, że zapisy trwają do 8 lipca lub do wyczerpania miejsc, a liczba uczestników w grupie nie powinna przekraczać 20-24 osób. Na pierwsze zajęcia należy dostarczyć zgodę rodzica lub opiekuna prawnego.

Cała akcja jest częścią programu „AKCJA LATO” i jest dofinansowana przez Miasto Wejherowo. Więcej informacji na temat klubu oraz działalności stowarzyszenia można znaleźć na ich oficjalnej stronie internetowej.

To wyjątkowa okazja, by dzieci mogły bezpłatnie spróbować swoich sił w kickboxingu i spędzić wakacje w aktywny sposób. Zachęcamy do zapisów i udziału w zajęciach!


Według informacji z: UM Wejherowo