Szachiści SG1 Wejherowo zdobywają tytuł w Pucku i Redzie!

W miniony weekend wejherowscy szachiści zaprezentowali swoje umiejętności na dwóch prestiżowych turniejach, które odbyły się w Pucku i Redzie. Zawody te przyciągnęły wielu uczestników, a lokalni zawodnicy pokazali, że ciężka praca i determinacja przynoszą wymierne efekty.
- Udany występ na memoriale Zyty Łęgowskiej w Pucku
- Silna konkurencja w Redzie
- Nadchodzące wydarzenie: Mistrzostwa Klubu w Szachach Szybkich
Udany występ na memoriale Zyty Łęgowskiej w Pucku
Podczas memoriału Zyty Łęgowskiej w Pucku, młodzi szachiści z SG1 Wejherowo mieli okazję zmierzyć się z bardziej doświadczonymi rywalami. Julian Woźniak, jeden z najmłodszych uczestników, zaskoczył wszystkich swoją odwagą i umiejętnościami. Zawodnik zdobył dwa zwycięstwa oraz dwa remisy, co jest imponującym wynikiem w tak silnej stawce. Jego postawa dowodzi, że wiek nie jest przeszkodą w osiąganiu sukcesów w tej wymagającej dyscyplinie.
Silna konkurencja w Redzie
W Redzie odbył się z kolei turniej szachów szybkich, który zgromadził ponad 100 uczestników. W tak licznej i silnie obsadzonej grupie, zawodnicy z SG1 Wejherowo zdołali nawiązać walkę z najlepszymi. Najlepszym wynikiem pochwalić się mógł Marcin Popiołek, który na dystansie dziewięciu rund zdobył aż 7 punktów, co pozwoliło mu zająć miejsca w czołówce, dzieląc 3-6 lokatę. Wynik ten jest nie tylko osobistym sukcesem, ale także świadectwem wysokiego poziomu szkolenia w lokalnym klubie.
Nadchodzące wydarzenie: Mistrzostwa Klubu w Szachach Szybkich
SG1 Wejherowo nie zwalnia tempa i już teraz zaprasza wszystkich chętnych do udziału w Mistrzostwach Klubu w Szachach Szybkich, które zaplanowane są na 28 grudnia o godzinie 10:00. To doskonała okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności oraz zmierzyć się z innymi pasjonatami tej królewskiej gry. Udział w turnieju należy potwierdzić, co z pewnością przyciągnie wielu lokalnych szachistów do rywalizacji na planszy.
Na podst. Urząd Miasta w Wejherowie
Ostatnie Artykuły
![[PIŁKA NOŻNA] Wikęd Luzino – Wybrzeże Rewalskie 2:1 w Betclic 3. Liga Grupa 2 (Grupa II) – 25. kolejka](/images/mecz/thumbnails/wiked-luzino-wybrzeze-rewalskie-03042026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Wikęd Luzino – Wybrzeże Rewalskie 2:1 w Betclic 3. Liga Grupa 2 (Grupa II) – 25. kolejka

Rower i Opel zatrzymane po alkoholu - policja wyłapała obu kierujących

Świąteczny pośpiech sprzyja złodziejom - policja przypomina o prostych zasadach

Areszt i miasto łączą siły na wypadek powodzi, pożarów i huraganów

Filharmonia Kaszubska robi świąteczną pauzę, a potem wraca z kulturą

Sekundy przed mszą w Chwaszczynie - policjant sięgnął po AED

Wejherowska młodzież wywalczyła miejsca w turnieju o pożarach i bezpieczeństwie

Na Kalwarii Wejherowskiej wraca misterium z muzyką i teatralną Drogą Krzyżową

W Wejherowie projekty do budżetu obywatelskiego przechodzą pierwszy sprawdzian

W Wejherowie nagrodzono firmy, które rosną nie tylko dzięki wynikom

111 km/h w Rumi - jeden błąd kosztował kierowcę mandat i prawo jazdy

Na Osiedlu 1000-lecia wyrasta nowy adres dla wejherowskiej uczelni

Flor de Toloache w obiektywie - wieczór z Siesta w Drodze żyje dalej na zdjęciach

