UM Wejherowo: Szkolenie online dla seniorów

23 listopada 2023 r. seniorzy i opiekujące się nimi osoby mogą wziąć udział w webinarium online Oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru
Finansowego - jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić”. Celem webinarium jest budowanie odporności seniorów na działania przestępców podszywających się pod pracowników Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego.
Urząd Komisji Nadzoru Finansowego w ramach projektu edukacyjnego Centrum Edukacji dla Uczestników Rynku - CEDUR, we współpracy z Komendą Główną Policji oraz Ministerstwem Rodziny i Polityki Społecznej zaprasza wszystkich seniorów i ich opiekunów na webinarium online Oszustwa z wykorzystaniem wizerunku Urzędu Komisji Nadzoru Finansowego - jak działają oszuści i jak się przed nimi chronić”.
Rejestracja na szkolenie
Rejestracja na webinarium CEDUR odbywa się online, tj. poprzez elektroniczny formularz zgłoszeniowy - link do strony z odnośnikiem do ww. formularza:
knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=83970&p_id=18
Istnieje możliwość nadsyłania anonimowych pytań dotyczących tematyki webinarium,
poprzez elektroniczny formularz, do 17 listopada 2023 roku. Link do strony formularza z pytaniami:
knf.gov.pl/dla_rynku/edukacja_cedur/seminaria?articleId=83969&p_id=18
Urząd Miasta Wejherowo,
wejherowo.pl/artykuly/szkolenie-online-dla-seniorow-a9613.html
Ostatnie Artykuły

Błąd przy wyjeździe z drogi skończył się zderzeniem pod Wejherowem

W Wejherowie szykują nowe zabezpieczenia na wypadek kryzysu

Wejherowo w centrum rozmów o atomie i offshore, a firmy czekają na swój udział

Fałszywy bankowiec wyczyścił konto w Wejherowie w kilka godzin

Wejherowo ruszy niebieskim marszem - miasto pokaże wsparcie dla autyzmu

Ładowarka za 120 tysięcy zniknęła w nocy - policja odnalazła ją po dobie

Weekend wielkanocny na drogach - 14 kierowców i rowerzystów po alkoholu

Kalwaria Wejherowska zamieniła się w drogę ciszy i wielkopiątkowej zadumy
![[PIŁKA NOŻNA] Wikęd Luzino – Wybrzeże Rewalskie 2:1 w Betclic 3. Liga Grupa 2 (Grupa II) – 25. kolejka](/images/mecz/thumbnails/wiked-luzino-wybrzeze-rewalskie-03042026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Wikęd Luzino – Wybrzeże Rewalskie 2:1 w Betclic 3. Liga Grupa 2 (Grupa II) – 25. kolejka

Rower i Opel zatrzymane po alkoholu - policja wyłapała obu kierujących

Świąteczny pośpiech sprzyja złodziejom - policja przypomina o prostych zasadach

Areszt i miasto łączą siły na wypadek powodzi, pożarów i huraganów

Filharmonia Kaszubska robi świąteczną pauzę, a potem wraca z kulturą

