Pchli Targ na Osiedlu Przyjaźni już w tę niedzielę
W nadchodzącą niedzielę, 9 czerwca, od godziny 10:00 do 15:00 na boisku Osiedla Przyjaźni odbędzie się kolejna edycja Wejherowskiego Pchlego Targu. To doskonała okazja, aby pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów z domu lub znaleźć prawdziwe skarby.
  1. Pchli Targ odbędzie się 9 czerwca.
  2. Organizator: Wejherowski Zarząd Nieruchomości Komunalnych.
  3. Wystawcy nie muszą się wcześniej zapisywać.
  4. Kolejne edycje odbędą się w lipcu, sierpniu i wrześniu.

Wejherowski Pchli Targ to cykliczne wydarzenie, które przyciąga zarówno sprzedających, jak i kupujących. Organizatorem przedsięwzięcia jest Wejherowski Zarząd Nieruchomości Komunalnych. W najbliższą niedzielę, 9 czerwca, na boisku Osiedla Przyjaźni, od godziny 10:00 do 15:00, odbędzie się kolejna edycja tego popularnego targu.

Radny Leszek Szczypior, pomysłodawca Pchlego Targu, wyjaśnia, że imprezy z tego cyklu będą organizowane w co drugą niedzielę miesiąca. Co ważne, w tej edycji wystawcy nie muszą dokonywać wcześniejszych zapisów, co z pewnością ułatwi uczestnictwo. Każdy, kto chce sprzedać niepotrzebne, ale w pełni zdatne do użytku przedmioty, może wziąć udział w wydarzeniu. Dla kupujących natomiast to doskonała okazja, aby znaleźć prawdziwe perełki.

Kolejne edycje Pchlego Targu odbędą się 14 lipca, 11 sierpnia oraz 8 września. To świetna wiadomość dla wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w najbliższym wydarzeniu lub chcą powtórzyć swoje zakupy i sprzedaże w przyszłości.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców na boisko Osiedla Przyjaźni, gdzie czekać będzie mnóstwo atrakcji i okazji do upolowania unikatowych przedmiotów. Pchli Targ to nie tylko możliwość handlu, ale także świetna okazja do spotkań i integracji z sąsiadami.


Wg inf z: Urząd Miasta Wejherowo