Promocje dla nowych graczy w ETOTO – zasady

Promocje dla nowych graczy to jeden z rodzajów bonusów, które możemy spotkać u właściwie każdego bukmachera. Nie inaczej jest w przypadku ETOTO, czyli jednego z najpopularniejszych legalnych bukmacherów w Polsce. Dziś przyjrzymy się zasadom ich promocji dla nowych graczy. Jakie warunki trzeba spełnić? Odpowiadamy!

Pakiet powitalny 2222 zł w ETOTO

Na początek warto zapoznać się z ofertą powitalną, którą przygotowało dla nowych graczy ETOTO. Jest to pakiet powitalny 2222 zł, na który składają się bonusy 400 zł + 600 zł + 1000 zł + freebet 222 zł. Co zrobić, aby móc je odebrać? Pierwszymi krokami jest rejestracja oraz dokonanie wpłaty na konto o wartości co najmniej 1 zł. Kwota ta zostanie podwojona, a gracz otrzyma bonus w wysokości nawet do 400 zł.

Na tym jednak nie koniec promocji. Jeżeli nowy użytkownik zdecyduje się na dokonanie drugiej wpłaty, otrzyma kolejny bonus. Tym razem może on wynosić aż 600 zł. Co dalej? Kolejna wpłata i kolejny bonus. Jego wartość to aż 1000 zł. To jeszcze nie wszystko. Oprócz tego gracz otrzyma freebet wynoszący 222 zł, który może wykorzystać w oficjalnej aplikacji ETOTO.

Rejestracja w ETOTO

Jak już wspomnieliśmy – pierwszym krokiem, aby móc zgarnąć bonus w ETOTO jest rejestracja. Opiera się ona na kilku prostych krokach. Trzeba jednak pamiętać, że aby skorzystać z bonusu na start, trzeba podczas rejestracji wykorzystać specjalny kod promocyjny. Jak wygląda szczegółowy proces rejestracji? Oto prosta instrukcja w kilku krokach!

Cały proces trwa minutę. W pierwszej kolejności należy podać adres email, hasło oraz wpisać wspomniany kod bonusowy. Następnie trzeba potwierdzić swoją pełnoletniość. Kolejnym krokiem jest akceptacja regulaminu, polityki prywatności oraz wyrażenie zgód marketingowych. Obowiązkowe jest również podanie numeru PESEL, imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. I to wszystko, konto zostało założone.

Co warto wiedzieć o zasadach promocji dla nowych graczy w ETOTO?

Zakładając nowe konto na platformie ETOTO, trzeba pamiętać o wykorzystaniu specjalnego kodu bonusowego. Trzeba pamiętać, że tylko jego użycie daje możliwość skorzystania z pakietu powitalnego. Podczas procedury zakładania konta trzeba w specjalnie przeznaczonym do tego miejscu wpisać ETOTO400. Pozwoli nam to w pełni wykorzystać ETOTO promocje bukmacherskie i cieszyć się zwiększoną szansą na wygraną.

Na pewne wyjaśnienia zasługuje również kwestia przyznania freebetu 222 zł, który to wchodzi w skład promocji powitalnej. O tyle, co bonus powitalny otrzymuje każdy nowy gracz, który wykorzystał kod podczas rejestracji, to freebet przysługuje jedynie użytkownikom w momencie otrzymania maksymalnego bonusu od wpłaty trzeciego depozytu.