Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wejherowo

Poszukujesz pracy w Wejherowie? - z naszym serwisem znajdziesz ją najszybciej

Wejherowo to miasto położone w województwie pomorskim, które jest częścią aglomeracji trójmiejskiej. Miasto stanowi element Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Jeżeli szukasz pracy w Wejherowie, zapraszamy do regularnego przeglądania ogłoszeń znajdujących się w naszym serwisie. W tej chwili posiadamy oferty pracy w Wejherowie w takich zawodach jak technik farmaceutyczny, digital manager, czy sprzedawca

Praca jako digital manager

Digital manager to specjalista odpowiedzialny za budowanie, a następnie wdrażanie strategii marketingowej, koordynację współpracy z dostawcami zewnętrznymi, monitorowanie i optymalizację prowadzonych kampanii, współpracę z innymi działami firmy, testowanie nowych technologii, budowę zaplecza technologicznego. Od kandydatów na to stanowisko oczekuje się wykształcenia wyższego, posiadania doświadczenia w pracy związanej z digital marketingiem, biegłej obsługi komputera, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, doskonale rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych, znakomitej organizacji pracy własnej i wielozadaniowości. Osoby pracujące na stanowisku digital managera mogą liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie, a także liczne świadczenia dla pracowników.

Oferty zatrudnienia dla techników farmaceutycznych

Technik farmaceutyczny to pracownik związany z ochroną zdrowia. Najczęściej znajduje on zatrudnienie w aptekach. Do jego zadań należy między innymi przygotowywanie do sprzedaży leków (a często także innych produktów znajdujących się w aptece), wydawanie leków i wyrobów medycznych pacjentom (a jeżeli zajdzie taka potrzeba – również udzielanie im fachowej informacji), wykonywanie niektórych leków pod nadzorem magistra farmacji. Od techników farmaceutycznych wymaga się wykształcenia kierunkowego (szkoła policealna, która trwa dwa lata i nadaje tytuł technika farmaceutycznego). Pracownik zatrudniony na tym stanowisku musi być również osobą samodzielną i odpowiedzialną. Ważny jest także brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania tego zawodu.

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy za granicą, zachęcamy do zapoznania się z naszymi ogłoszeniami na terenie Holandii. Posiadamy oferty pracy za granicą na różnych stanowiskach.

Inspektor weterynaryjny poszukiwany

Pracownik zatrudniony na stanowisku inspektora weterynaryjnego ma szeroki zakres obowiązków. Wymaga się od niego prowadzenia rejestrów podmiotów zajmujących się ubojem zwierząt, jego przetwórstwem, rozbiorem i skupem, kontrolowania przestrzegania wymagań weterynaryjnych i sanitarnych, nadzorowania urzędowych lekarzy weterynarii. Inspektor zajmuje się pracą administracyjną, a także pracą w terenie. Od kandydatów na to stanowisko wymaga się posiadania wykształcenia wyższego weterynaryjnego, doświadczenia w pracy w weterynarii, biegłej obsługi komputera, znajomości języka angielskiego, niekaralności. Osoba zatrudniona jako inspektor weterynaryjny może liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie, a także możliwość awansu.