UM Wejherowo: Koncert Sylwii Grzeszczak uświetnił Wejogranie

Za nami kolejna edycja Wejogrania, która pomimo kapryśnej pogody przyciągnęła na piknikową polanę tłumy ludzi. Jak zwykle nie zabrakło wielu atrakcji, zarówno dla tych młodszych, jak i starszych widzów. Zwieńczeniem tegorocznej imprezy był koncert Sylwii Grzeszczak, który porwał wejherowską publiczność.
Podobnie jak w poprzednim roku, także i tym razem na scenie można było zobaczyć wiele znakomitych występów artystycznych. Solidną dawkę endorfin dostarczył widzom wrocławski kabaret Chyba”, a o muzyczne emocje zadbał m.in. zespół G.A.S.P.“
Nie zabrakło też popisów siłaczy strongman oraz atrakcji dla najmłodszych - programu rozrywkowego dla dzieci Budyń Julka Tuwima”, czy choćby tortu urodzinowego z okazji 20-lecia Twojej Telewizji Morskiej.
Zwieńczeniem Wejogrania był pełen energii koncert Sylwii Grzeszczak , który porwał przybyłą publiczność. - W imieniu całego zespołu bardzo wam dziękuję, że tak licznie przybiliście na koncert. Jesteście niesamowitą publicznością. Kocham wasz śpiew, bo jesteście wspaniałym chórem, który wspierał nasz zespół od początku do końca koncertu powiedziała wokalistka.
Na zakończenie imprezy na pamiątkę pobytu piosenkarki w Wejherowie zastępca prezydenta Wejherowa Arkadiusz Kraszkiewicz wspólnie z dyrektor WCK-u Jolantą Różyńską wręczyli wokalistce obraz przedstawiający port rybacki w Kuźnicy.
- W imieniu wspaniałej wejherowskiej publiczności, prezydenta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta, dyrektor Wejherowskiego Centrum Kultury oraz radia Norda FM chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować za rewelacyjny koncert. Pomimo, że obraz przedstawia port rybacki, a jak wiemy Wejherowo nie leży nad morzem, to warto wiedzieć, że historia naszego miasta, jak i sami mieszkańcy są bardzo silnie z nim związani powiedział Arkadiusz Kraszkiewicz.






























Urząd Miasta Wejherowo,
wejherowo.pl/artykuly/koncert-sylwii-grzeszczak-uswietnil-wejogranie-a6694.html
Ostatnie Artykuły

Błąd przy wyjeździe z drogi skończył się zderzeniem pod Wejherowem

W Wejherowie szykują nowe zabezpieczenia na wypadek kryzysu

Wejherowo w centrum rozmów o atomie i offshore, a firmy czekają na swój udział

Fałszywy bankowiec wyczyścił konto w Wejherowie w kilka godzin

Wejherowo ruszy niebieskim marszem - miasto pokaże wsparcie dla autyzmu

Ładowarka za 120 tysięcy zniknęła w nocy - policja odnalazła ją po dobie

Weekend wielkanocny na drogach - 14 kierowców i rowerzystów po alkoholu

Kalwaria Wejherowska zamieniła się w drogę ciszy i wielkopiątkowej zadumy
![[PIŁKA NOŻNA] Wikęd Luzino – Wybrzeże Rewalskie 2:1 w Betclic 3. Liga Grupa 2 (Grupa II) – 25. kolejka](/images/mecz/thumbnails/wiked-luzino-wybrzeze-rewalskie-03042026-21.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Wikęd Luzino – Wybrzeże Rewalskie 2:1 w Betclic 3. Liga Grupa 2 (Grupa II) – 25. kolejka

Rower i Opel zatrzymane po alkoholu - policja wyłapała obu kierujących

Świąteczny pośpiech sprzyja złodziejom - policja przypomina o prostych zasadach

Areszt i miasto łączą siły na wypadek powodzi, pożarów i huraganów

Filharmonia Kaszubska robi świąteczną pauzę, a potem wraca z kulturą

