Uwaga! Burze/2 (komunikat RSO)

Kabaret Skeczów Męczących w Wejherowie: „Jeszcze nigdy nie było tak dobrze”

Grafika promocyjna wydarzenia Kabaret Skeczów Męczących w Wejherowie: „Jeszcze nigdy nie było tak dobrze”

Wejherowo szykuje się na wieczór z dużą dawką śmiechu, bo na scenie pojawi się Kabaret Skeczów Męczących ze swoim jubileuszowym programem z okazji 20-lecia. Będą premierowe skecze, celne żarty i ten charakterystyczny kontakt z publicznością, który na żywo robi największe wrażenie. Brzmi jak dobry plan na letni poniedziałek — warto się wybrać.

Kabaret Skeczów Męczących w Wejherowie – kiedy i gdzie

3 sierpnia 2026 (poniedziałek), godz. 17:30 i 20:30
Filharmonia Kaszubska – Wejherowskie Centrum Kultury, Wejherowo, Jana III Sobieskiego 255

Bilety są dostępne w serwisie kabaretowebilety.pl.
Wydarzenie przygotowuje Eskander.

Czego można się spodziewać po jubileuszowym programie?

Jeszcze nigdy nie było tak dobrze” to nowy program stworzony specjalnie na 20-lecie kabaretu. Widzowie mogą liczyć na premierowe skecze, których wcześniej nie pokazywano w telewizji, a także na dobrze znany styl KSM: bezpośredni, ostry w trafnych momentach i mocno osadzony w obserwacjach codzienności

To propozycja zarówno dla osób, które śledzą kabaret od lat, jak i dla tych, którzy dopiero chcą sprawdzić, skąd bierze się popularność grupy. Na żywo wszystko działa tu mocniej: reakcje publiczności, tempo, improwizacja i energia sceny tworzą show, które trudno porównać z oglądaniem w domu.

Dlaczego ten występ może przyciągnąć widzów?

To jeden z tych wieczorów, gdzie liczy się dobra zabawa, żywy kontakt z salą i humor oparty na aktualnych spostrzeżeniach. Jubileuszowa oprawa dodaje całemu wydarzeniu wyjątkowego charakteru, więc w Wejherowie zapowiada się spotkanie z kabaretem w jego najbardziej rozpoznawalnym wydaniu

Link do wydarzenia na Facebooku