Atrakcje na Dzień Dziecka w Wejherowie już 1 czerwca
Już wkrótce Dzień Dziecka, a Wejherowo przygotowało dla najmłodszych mieszkańców mnóstwo atrakcji. Od gier sportowych po projekcje filmowe – każdy znajdzie coś dla siebie!
  1. Impreza w Parku Miejskim: 1 czerwca, godz. 16.00-18.00
  2. Festyn na Osiedlu Sucharskiego: 1 czerwca, godz. 13.00-16.00
  3. Seanse filmowe w Filharmonii Kaszubskiej: 1 i 2 czerwca

W sobotę, 1 czerwca, Park Miejski stanie się centrum dziecięcej radości. Od godziny 16.00 do 18.00 na dzieci czekać będą różnorodne gry i zabawy sportowe przygotowane przez lokalne kluby sportowe Błękitni i Naprzód Wejherowo. Dodatkowo, pokazy sztuki cyrkowej, szczudlarzy i akrobatów z pewnością przyciągną uwagę najmłodszych. Nie zabraknie dmuchańców oraz licznych animacji, a dla łasuchów przewidziano napoje i słodki poczęstunek.

Równie atrakcyjnie zapowiada się festyn na Osiedlu Sucharskiego, który odbędzie się tego samego dnia między godziną 13.00 a 16.00. Rada Osiedla przygotowała dla dzieci mnóstwo zabaw, animacji, tańców oraz gier rekreacyjno-sportowych na pobliskich boiskach. Dla małych uczestników dostępne będą także gofry, popcorn i wata cukrowa – idealne przysmaki na świętowanie tego wyjątkowego dnia.

Dla miłośników kina, Filharmonia Kaszubska przygotowała coś specjalnego. W sobotę i niedzielę (1 i 2 czerwca) o godzinach 12.30, 14.30 oraz 17.00, wyświetlany będzie pełnometrażowy film animowany „Garfield”. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną w nieco spokojniejszej atmosferze, ciesząc się przygodami popularnego kota.

Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziny do wspólnego świętowania! Niezależnie od tego, czy wybierzecie się do parku, na festyn osiedlowy czy do kina, z pewnością będzie to dzień pełen wrażeń i uśmiechów.


Na podst. Urząd Miasta w Wejherowie