Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wejherowo

Czarne legginsy - z czym możesz je wystylizować?

Do tej pory po legginsy sięgałaś wyłącznie, podczas spędzania luźnego dnia w zaciszu domowym lub gdy wybierałaś się na trening? Choć początkowo legginsy faktycznie były zarezerwowane do aktywności fizycznych, z biegiem lat możliwości ich wykorzystania znacząco się powiększyły. Dziś w legginsach możemy śmiało wyjść na uczelnię czy do biura. Wystarczy jedynie, aby wiedzieć, w jaki sposób je wystylizować. Z czym możesz w takim razie łączyć legginsy?

Do czego założyć czarne legginsy, by wyglądać modnie?

Już na samym wstępie warto zaznaczyć, że kluczem do dobrego wystylizowania legginsów jest sięganie po górę, która zakryje nasze pośladki. Wyjątkiem od tej reguły są sytuację, w których legginsy czarne pełnią funkcję ubrania sportowego. W każdym innym przypadku dbaj o to, aby Twoje pośladki w legginsach nie były odkryte.

Możliwości wystylizowania legginsów jest mnóstwo. W ofercie sklepu z bielizną odnajdziesz nie tylko czarne legginsy sportowe, ale także te, po które możesz sięgać do pracy czy na uczelnie. Znajdzie się nawet coś idealnego na randkę. Również przyszłe mamy mogą znaleźć dla siebie czarne legginsy ciążowe. Możliwości jest tak naprawdę wiele - ten element garderoby nie musi być więc utożsamianym wyłącznie z ubraniem do ćwiczeń.

Legginsy czarne na co dzień

W jaki sposób wystylizować legginsy w czarnym kolorze do pracy? Kluczem do stworzenia idealnej stylizacji jest sięganie po obszerne górne części garderoby. Legginsy mogą okazać się doskonałym wyborem w każdym sezonie. W chłodniejsze dni narzuć na siebie luźny, gruby sweter i połącz go z czarnymi legginsami. Choć brzmi jak prosta stylizacja, gdy wybierzesz modną górę, sprawisz, że Twoja sylwetka będzie prezentować się zjawiskowo. W jesienne lub zimowe dni narzuć na siebie dodatkowo dłuższy płaszczyk. Pamiętaj, aby każdy z tych górnych elementów garderoby zakrywał pośladki. Zbyt krótka góra sprawi, że legginsy nie będą wyglądać zbyt estetycznie. W szczególności w stroju do pracy.

Legginsy do ćwiczeń - z czym nosić?

Legginsy do ćwiczeń to jedyna stylizacja, w której góra nieprzykrawająca pośladków nie wygląda źle. Naturalne jest, że odzież opinająca ciało to najczęstszy wybór. W zależności od miejsca treningu legginsy możesz łączyć z koszulką na ramiączkach, koszulką z długim rękawem czy bluzą. W trzecim zestawieniu z bluzą stylizacja ta może okazać się idealna na co dzień - oczywiście pod warunkiem, że postawisz na bluzę oversize. Możesz śmiało stylizować się w ten sposób, gdy wybierasz się na uczelnie, na spacer lub gdy przed Tobą długa podróż.