UM Wejherowo: Webinarium 18 marca br. o wsparciu nowych inwestycji
Związek Gmin Pomorskich informuje, że 18 marca 2021 roku o godz. 10.00 odbędzie się webinarium Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Spotkanie dedykowane jest przedsiębiorcom z powiatu wejherowskiego i poświęcone wsparciu nowych inwestycji.
W trakcie webinarium Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna przedstawi możliwości związane z dołączeniem do Polskiej Strefy Inwestycji. Dzięki Ustawie o wspieraniu nowych inwestycji z 2018 roku, przedsiębiorcy mogą ubiegać się o zwolnienie z podatku dochodowego na 12 lub 15 lat z uwagi na nowy projekt inwestycyjny, niezależnie od swojej lokalizacji oraz wielkości przedsiębiorstwa! Ponadto,
Bank Gospodarstwa Krajowego przybliży pożyczki unijne dla przedsiębiorstw ,
Agencja Rozwoju Przemysłu zaprezentuje kompleksową ofertę wsparcia oraz dostępne instrumenty finansowe ,
Pomorski Broker Eksportowy opowie o szansach związanych z działaniami eksportowymi.
Spotkanie w formie online odbędzie się w czwartek 18 marca br. o godzinie 10:00 za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji MS Teams. Szczegółowy program wydarzenia znajduje się w załączniku. Dodatkowe informacje znajdą Państwo również na naszej stronie internetowej:
strefa.gda.pl/wydarzenia/40-webinarium-wsparcie-dla-firm-z-powiatu-wejherowskiego?PHPSESSID=547471121fa4be9da2c6b8a14767e1f6
Udział jest bezpłatny. Eksperci będą dostępni dla uczestników webinarium również po jego zakończeniu.
Zapisy na wydarzenie przyjmujmowane są pod adresem:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Link do spotkania zostanie przesłany na adres podany w zgłoszeniu.
Urząd Miasta Wejherowo,
wejherowo.pl/artykuly/webinarium-18-marca-br-o-wsparciu-nowych-inwestycji-a7737.html
Autor: krystian