Dzisiaj panele winylowe możemy zakupić w różnych wzorach do wyboru. Do dyspozycji mamy między innymi wzory drewnopodobne, ale producenci oferują nam także panele przypominające kamień, beton czy płytki ceramiczne. Jak zatem dobrać najlepszy wzór paneli winylowych do wnętrza? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem!

Nowoczesne panele winylowe posiadają wiele zalet, dlatego też cieszą się one dzisiaj tak dużym powodzeniem wśród klientów. Takie podłogi nie tylko są estetyczne, ale również wytrzymałe, trwałe, a także odporne na czynniki zewnętrzne. To także panele wodoodporne, które możemy stosować w kuchni czy w łazience.

Do dyspozycji mamy różne wzory, jeśli chodzi o panele winylowe Warszawa to jedno z wielu miast, gdzie możemy zobaczyć je także na ekspozycjach, na przykład w sklepie Dekorus, który prowadzi sprzedaż paneli Quick Step winyl.

Gdy także chcesz zdecydować się na winylowe panele podłogowe, w takim razie sprawdź nasze porady dotyczące ich doboru do aranżacji wnętrza!

Panele winylowe Warszawa – jak dobrać najlepszy wzór do wnętrza?

Panele winylowe Warszawa – do nowoczesnych i klasycznych aranżacji

Ze względu na różnorodność wzorów panele podłogowe winylowe doskonale sprawdzają się w różnych aranżacjach – zarówno tych nowoczesnych, jak również klasycznych. Możemy zatem dobrać je do takich stylów aranżacji wnętrza jak:

  • styl skandynawski

  • styl loft – industrialny

  • styl minimalistyczny

  • styl glamour

  • styl kolonialny

  • styl francuski

  • styl nowojorski

  • styl rustykalny – shabby chic

Oczywiście, to tylko kilka rodzajów stylów aranżacji wnętrz, ponieważ jest ich znacznie więcej – panele podłogowe wykonane z winylu mogą sprawdzić się w każdej przestrzeni!

Panele winylowe Warszawa – o czym pamiętać przy doborze wzoru?

Firmy oferujące podłogi winylowe mogą zaoferować nam obecnie pełną gamę wzorów paneli. Przykładowo, popularne panele Quick Step, w tym między innymi z kolekcji Quick Step Livyn występują przede wszystkim w szerokiej gamie wzorów drewna, ale także możemy kupić panele przypominające kamień naturalny jak marmur, granit, piaskowiec czy też beton.

Jakie panele Quick Step Warszawa będą najlepszym wyborem? Przede wszystkim kierujmy się stylem wnętrza, a także jego kolorystyką. Zwróćmy uwagę na odcienie mebli, które chcemy zastosować we wnętrzu, na kolorystykę ram okiennych czy też drzwi. Najlepiej, aby wszystkie te elementy współpracowały ze sobą.

Najbardziej uniwersalne w aranżacji będzie wnętrze wyposażone w białe meble czy białe ramy drzwi. Wtedy możemy dopasować do niego panele winylowe Quick Step w praktycznie każdym wzorze. Gdy chcemy, aby we wnętrzu zagościły inne gatunki drewna, wtedy podłogi z winylu należy dobrać dokładnie do ich wybarwienia.

Panele winylowe Warszawa – zainspiruj się!

Gdy nie mamy pomysłu na to, jak powinna wyglądać podłoga winylowa w naszym domu lub w innym wnętrzu, warto poszukać inspiracji.

Te można znaleźć między innymi na stronach internetowych producentów, na przykład Quick Step, a także bezpośrednio w sklepach, na przykład w sklepie Dekorus, gdzie znajduje się ekspozycja prezentująca panele winylowe Quick Step Warszawa to miasto, gdzie sklep posiada swoją siedzibę.

Dużo ciekawych pomysłów na podłogi winylowe Warszawa można znaleźć też on-line na blogach i serwisach wnętrzarskich. Znajdziemy tam także aranżacje przygotowane z popularnymi markami, na przykład Quick Step Warszawa.

Podsumowując, gdy chcemy zdecydować się na panele winylowe sklep Warszawa może zaoferować nam wiele ciekawych wzorów. Przed zakupem zawsze dobrze zastanówmy się, które sprawdzą się najlepiej!