Wieczór poezji i muzyki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wejherowie

Wieczór poezji w Wejherowie przyciągnął miłośników sztuki!
- Wejherowska biblioteka tętniła życiem poezją
- Muzyczne doznania na wyciągnięcie ręki
Wczoraj w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wyjątkowy wieczór poetycki z okazji Światowego Dnia Poezji, który zgromadził wielu entuzjastów literatury i muzyki. Uczestnicy mieli okazję wysłuchać utworów znanych poetów oraz młodych twórców, którzy dzielili się swoimi refleksjami.
Wejherowska biblioteka tętniła życiem poezją
W atmosferze pełnej emocji i artystycznej ekspresji, biblioteka stała się miejscem spotkania dla tych, którzy cenią sobie piękno słowa. Ewelina Magdziarczyk-Plebanek, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, podkreśliła znaczenie takich wydarzeń: To szczególna okazja do wysłuchania utworów znanych poetów oraz współczesnych twórców, którzy wzbogacają naszą rzeczywistość swoimi przemyśleniami. Podczas wieczoru wystąpili aktorzy z grup teatralnych Srebrna Nitka i Errata, a także zespół OFF, który zaprezentował ponadczasowe utwory. Gościnnie wystąpił Arkadiusz Kraszkiewicz, zastępca prezydenta Wejherowa, który zachwycił publiczność swoimi interpretacjami.
Muzyczne doznania na wyciągnięcie ręki
Zespół OFF dostarczył niezapomnianych wrażeń muzycznych, wykonując takie hity jak Zegarmistrz światła” czy Tolerancję”. To właśnie dzięki takim wydarzeniom mieszkańcy Wejherowa mogą na nowo odkrywać magię poezji i muzyki. Wieczór był nie tylko ucztą dla zmysłów, ale również doskonałą okazją do integracji lokalnej społeczności. Nie przegapcie kolejnych wydarzeń organizowanych przez Miejską Bibliotekę Publiczną! Zachęcamy do śledzenia ich strony oraz uczestnictwa w przyszłych spotkaniach literackich.
Na podst. UM Wejherowo
Ostatnie Artykuły

Filharmonia Kaszubska robi świąteczną pauzę, a potem wraca z kulturą

Sekundy przed mszą w Chwaszczynie - policjant sięgnął po AED

Wejherowska młodzież wywalczyła miejsca w turnieju o pożarach i bezpieczeństwie

Na Kalwarii Wejherowskiej wraca misterium z muzyką i teatralną Drogą Krzyżową

W Wejherowie projekty do budżetu obywatelskiego przechodzą pierwszy sprawdzian

W Wejherowie nagrodzono firmy, które rosną nie tylko dzięki wynikom

111 km/h w Rumi - jeden błąd kosztował kierowcę mandat i prawo jazdy

Na Osiedlu 1000-lecia wyrasta nowy adres dla wejherowskiej uczelni

Flor de Toloache w obiektywie - wieczór z Siesta w Drodze żyje dalej na zdjęciach

Młodzi tancerze z sekcji Oliwii Szumny błysnęli na Kaszubskim Stolemie

Działkowcy z Nadrzecznej rozliczyli rok i postawili na bezpieczeństwo

42-latek wpadł po serii włamań - policja znalazła też narkotyki

Młodzi wejherowianie wybrali radnych, którzy przez dwa lata będą mówić ich głosem

