UM Wejherowo: Obóz sportowo-wypoczynkowy młodych karateków
Pod koniec lipca 2022 r. młodzi karatecy z Stowarzyszenia Sportów Walki Shotokan i L.A. przebywali na obozie sportowo - wypoczynkowym w malowniczo położonym ośrodku Skierka nad Jeziorem Mausz.
Młodzi karatecy przygotowywali się pod okiem trenerów Rudolfa Simenaka, Marii Pieper, do zbliżających się zawodów. Pogoda dopisała więc i atrakcji z nią związanych nie zabrakło, dzieci pod opieką wychowawców korzystały ze sprzętu wodnego jaki oferował Ośrodek. Kolonie z ogromną dozą zabawy, humoru i sportu oraz mocą atrakcji zapewnionych przez organizatorów. Karaoke i mam talent zapełniło sale i rozpaliło widownie podczas występów przyszłych artystów scen.
Najwięcej adrenaliny dzieciom sprawiło możliwość zobaczenia na żywo okazów z mini - zoo: jaszczurek, pająków i wężów. W tym roku jeszcze dwie atrakcje uzupełniły siedmiodniowy pobyt na koloniach wyjazd do aquaparku oraz zwiedzenie zamku krzyżackiego w Bytowie. Moc wyróżnień, nagród które były osłodą trudnych treningów karate, organizator mógł zapewnić dzięki wsparciu finansowemu ze strony Urzędu Miejskiego w Wejherowie
Urząd Miasta Wejherowo,
wejherowo.pl/artykuly/oboz-sportowo-wypoczynkowy-mlodych-karatekow-a8736.html
Autor: krystian