UM Wejherowo: Biuro Rachunkowości Perfekta” odznaczone Medalem Róży


Wejherowskie Biuro Rachunkowości Perfekta” obchodziło 30-lecie swojego istnienia. Z okazji okrągłego jubileuszu, dyrektor firmy Krzysztof Matłosz został uhonorowany Medalem Róży przez Prezydenta Miasta Wejherowa Krzysztofa Hildebrandta, który w jego imieniu wręczył zastępca prezydenta Arkadiusz Kraszkiewicz.
Uroczystość odbyła się w Filharmonii Kaszubskiej. W trakcie jubileuszu dyrektor Biura Rachunkowości Perfekta” Krzysztofa Matłosz został uhonorowany Medalem Róży. Jak powiedział zastępca prezydenta Wejherowa Arkadiusz Kraszkiewicz, odznaczenie zostało przyznane dyrektorowi firmy w uznaniu zasług za tworzenie i wzmocnienie przestrzeni gospodarczej Wejherowa i ziemi wejherowskiej.
- O siągnęliście wysoką pozycję firmy świadczącej kompleksowe usługi z zakresu rachunkowości, finansów oraz doradztwa podatkowego dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą, stowarzyszeń, fundacji i osób fizycznych. Jako rzetelna i profesjonalna firma postawiliście na długofalową współpracę z klientami, kompleksowość usług, biegłość w podejmowanych działaniach, co przekłada się na komfort życia codziennego oraz spokój związany z e sprawami z zakresu rachunkowości powiedział Arkadiusz Kraszkiewicz podczas wręczenia Medalu Róży.
Zastępca prezydenta Wejherowa złożył również życzenia wszystkim pracownikom firmy, życząc im dużo szczęścia, pomyślności i wielu kolejnych pięknych jubileuszy.
- Niech motywacja do doskonalenia się nie opuszcza was w codziennych działaniach, a nowoczesność, profesjonalizm i nieustanne wychodzenie naprzeciw rosnącym wymaganiom klientów w zakresie prawno rachunkowym będą jak najlepiej służyć społeczności i gospodarce Wejherowa oraz regionu. W imieniu prezydenta Wejherowa, jak i swoim własnym życzę by ciągła dbałość o wysoką jakość usług oraz zaangażowanie i doświadczenie pracowników firmy Perfekta” owocowały, ugruntowaną, wysoką pozycją na rynku.
Firma z wieloletnią tradycją
Biuro Rachunkowości Perfekta” zostało założone w 1989 roku i od tego czasu nieprzerwanie działa w obszarze usług księgowych, doradztwa podatkowego oraz kadr i płac. Aktualnie wśród klientów są podmioty jednoosobowe, spółki jawne i komandytowe, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i spółki akcyjne o zróżnicowanym zakresie i przedmiocie działalności, a także zasięgu jej prowadzenia.



Urząd Miasta Wejherowo,
wejherowo.pl/artykuly/biuro-rachunkowosci-perfekta-odznaczone-medalem-rozy-a6852.html
Ostatnie Artykuły

Strzelcy, muzyka i tradycja. Wejherowo na kilka dni w centrum brackiego święta

Szachiści z Wejherowa z wicemistrzostwem Pomorza i mocnym sygnałem na przyszłość

Cztery mandaty, trzy wypadki i 15 kolizji - weekend drogówki w powiecie

W parku miejskim zabrzmiał ważny apel. Festyn o autyzmie połączył Wejherowo

BMW wypadło z trasy między Rybienkiem a Rybnem. Do szpitala trafiło pięć osób

Bractwo z Wejherowa odnowiło morski rytuał po 90 latach
![[PIŁKA NOŻNA] 30. kolejka Betclic 3. Ligi Grupa 2 (Grupa II) – Victoria Września – Wikęd Luzino 0:1. J. Krefft rozstrzygnął tuż przed przerwą](/images/mecz/thumbnails/victoria-wrzesnia-wiked-luzino-09052026-01.webp)
[PIŁKA NOŻNA] 30. kolejka Betclic 3. Ligi Grupa 2 (Grupa II) – Victoria Września – Wikęd Luzino 0:1. J. Krefft rozstrzygnął tuż przed przerwą

Tory Losu - spektakl o milczeniu, które nie przestaje ciążyć

Adrian Bednarek - autor thrillerów, który z czerni robi znak rozpoznawczy

Młodzieżowy DKK w Wejherowie szykuje popołudnie z książką i grą

WejherBooks zamienia spacer po mieście w polowanie na książkowe nowości

180 miejsc na lato w Wejherowie. Wracają półkolonie dla najmłodszych

Wejherowo szykuje Dzień Dziecka 2026 w Parku Majkowskiego

