Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wejherowo

Miasto Wejherowo wraz ze Strażą Miejską zapraszają na kolejną, już jedenastą edycję bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet. Zapisy ruszają już od dziś. Bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami samoobrony odbywać się będą tradycyjnie dzięki uprzejmości Dyrekcji, w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Śmiechowskiej na sali lustrzanej (wejście od strony hali sportowej – ul. Wysoka).

Zajęcia praktyczne prowadzić będzie Rafał Karcz. Kurs będzie zawierał również przeszkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, które poprowadzi Ratownik Medyczny, radny Miasta Wejherowa, Tomasz Groth. Wykład z teorii poprowadzi Komendant Straży Miejskiej Zenon Hinca.

Zapisać się można poprzez email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub też telefonicznie (do godziny 15) – 695 650 914. Kurs przeznaczony jest dla mieszkanek Wejherowa i nie tylko, które do tej pory nie brały udziału w kursach samoobrony, organizowanych przez wejherowską Straż Miejską oraz Miasto Wejherowo. Treningi odbywać się będą 2 razy w tygodniu – w poniedziałki i środy od godz. 20:30 do 21:15.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.